Kontaktujte nás v prípade záujmu o sortiment, poskytneme Vám výrazné zľavy

+421 904 165 361 alebo info@best-house.sk

Radi Vám odborne poradíme s výberom. Sortiment výrobkov každého dodávateľa na ktorý Vám vieme poskytnúť výhodné zľavy, si viete pozrieť na nižšie uvedených odkazoch.

HYDROIZOLAČNÉ ASFALTOVÉ MODIFIKOVANÉ PÁSY, TEKUTÉ LEPENKY, PENETRÁCIE, ŠPECIÁLNE NÁTERY A IZOLÁCIE

Najčastejšie používané podkladné modifikované pásy v dvojvrstvových hydroizolačných systémoch striech sú pásy s vložkou zo sklenenej tkaniny. Tieto pásy majú vysokú pevnosť, ale najmenšiu ťažnosť. V obmedzenej miere sa využívajú podkladné pásy s polyesterovou vložkou.
 
Samolepiace asfaltové pásy získavajú čoraz väčšiu obľúbenosť u realizačných firiem. Samolepiace asfaltové pásy sa vyznačujú odolnosťou voči UV žiareniu, tepelnou stabilitou, priľnavosťou k väčšine materiálov používaných v stavebníctve, vodotesnosťou a zdravotnou nezávadnosťou. Samolepiace pásy sa používajú ako podkladné pásy v hydroizolačných súvrstviach zateplených plochých striech, ako parozábrany pod tepelnú izoláciu v systémoch plochých striech, vrchné uzatvárajúce vrstvy na povrchu s hrubozrnným posypom, alebo k izolácií spodných stavieb. Výhodou je realizácia bez použitia plameňa. Pri realizácii vrchnej uzatvárajúcej vrstvy natavovacím asfaltovým pásom sa účinok lepivosti podkladného samolepiaceho pásu vplyvom plameňa z horáku výrazne zvyšuje. Samolepiace pásy sa vyrábajú v rôznych hrúbkach od 0,3 mm do 4,0 mm podľa spôsobu využitia.